Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre opplevelsen din bedre. For å overholde det nye e-personverndirektivet, må vi be om ditt samtykke til å sette informasjonskapslene. Les mer..
Freemax Maxus 2 Kit
Med FreeMax Maxus 2-settet får du en skikkelig DTL-maskin som gir en grei vapingopplevelse
OBS! Bruker to 18650 batterier (Medfølger ikke)
FreeMax Maxus 2 Kit
FreeMax Maxus 2 kit gir deg den ultimate vaping-opplevelsen og full kontroll over din egen opplevelse. Med en kapasitet på opp til 200W, justerbar RGB-belysning og mange forskjellige belysningsmoduser, kan du skreddersy din egen unike opplevelse som aldri før.
Med tilgang til M-serien coils kan du enkelt justere motstanden for å få optimal smak og damp. Med en fysisk låsknapp kan du enkelt kontrollere enheten og unngå utilsiktet aktivering, slik at du aldri trenger å bekymre deg for feilaktige aktiveringer. Med flere forskjellige fire-lægemoduser, inkludert Power, VPC, ByPass, TC og TCR, kan du enkelt justere innstillingene for å matche din personlige smak og behov.
En 1,06 "TFT-skjerm med fem forskjellige temaer gir deg enkel og intuitiv tilgang til alle innstillingene, noe som gjør det enkelt å tilpasse enheten etter dine egne ønsker. Bestill nå og nyt fordelen av å ha en enhet som er spesielt designet for å gi deg det beste innen smak og damp, mens du samtidig gir deg full kontroll over alle innstillingene.
Tanken
Batteriet/Enheten
FreeMax Maxus 2 200W Mod
FreeMax Maxus 2 Kit
- Størrelse: 52 x 31 x 90mm
- Batteri: 2 x 18650 batteri (ikke inkludert/inkludert)
- Kapasitet: 5ml
- Utgangseffektområde: 5W - 200W
- Modi: Strøm, VPC, Bypass, TC, TCR
- Spenning: 6,6 V - 8,4 V
- Motstandsområde: 0.1-3ohm
- Tråd: 510 tråd
FreeMax Maxus 2 Kit
- 1x FreeMax Maxus 2 200W Mod
- 1x FreeMax M Pro 3 tank
- 2x FreeMax M-spoler, M1-D 0,15 ohm forhåndsinstallert og en ekstra FreeMax 904L M2 0,2 ohm-spole
- 1x Reserveglass for tank
- 1x silikonring
- 1x USB Type-C-kabel
- Brukerhåndbok
Merker | Freemax |
---|